| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete

Cine are rabdare sa vada toate pozele, imi poate spune daca sunt urat sau cine stie, putin dragut?

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001171477070

In opinia mea arat bine, dar de mult timp mi-am pierdut increderea in mine ajungand sa ma imbat o data la 3/4 saptamani, sa fiu respins cam de toate, desi sunt prietenos si nu sunt un enervant sau mai stiu eu ce.

Astept niste pareri, ceva... ***

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Bine Batman, dar unde-ti sunt pozele?
Oricum trebuie sa ma imbat si eu inainte sa-mi exprim opinia, doar n-ai vrea sa te bag in depresie.

| BRG a răspuns:

Ești frumos bre cum zici că te cheamă? Spătaru și mai cum?

| VacutzaRoscata a răspuns:

Esti dragut

| Ralu13 a răspuns:

Esti dragut big grin Un mic sfat doar ( si pentru poze si pentru viata reala ) incearca sa zambesti mai multwinking

| justalife a răspuns:

Esti urat cu spume frate...Cu spume si clabuci!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am editat... pw%^ uite: http://www.facebook.com/profile.php?id=100001171477070