| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU,ma cred extrem de urat,azi am fost la niste prieteni de familie si am auzit cum niste fete spuneau ca sunt dragut si asta s-a mai intamplat de cateva ori dar de fiecare data cand ma uit in oglinda sau ma uit la pozele cu mine ma vad ca cel mai urat om de pe planeta si nu inteleg cum ar putea cineva sa ma vada dragut probabil de asta nu am avut vreodata o relatie, ce pot sa fac in privinta asta sa nu ma mai vad atat de urat si sa pot sa ma accept?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Salut Cosmin!
Păi dacă au zis fetele alea că ești drăguț in niciun caz nu ești urat! E posibil sa ai probleme cu stima de sine.
Daca tu îți zici că ești urat automat îți impui niste bariere mentale care îți stopează adevăratul potențial!
Încearcă să ai mai multă încredere în tine și să faci pași mici spre progres.
Data viitoare când te uiți în oglindă spune-ți că ești cel mai frumos bărbat și în niciun caz nu îți mai spune că ești urat.
Hai capul sus și nu mai lasă barierele mentale sa te oprească sa fii cine ești tu cu adevărat!

1 răspuns:
| 1997onur a răspuns:

Dacă ai bani casă și BMW le ai pe toate fetele care vrei tu și urat cu draci sa fi și cel mai jegos om sa fi sale bați sale injuri tot o sate iubescă bani sa ai casa și BMW este cel mai tare poți sale faci ce vrei tu ele o sa vină tot la tine 1000000% iar cine spune ca nu este adevărat minte 1000000%