| Dominicc a întrebat:

Pentru fete dar si baietiii sa raspunda daca au cum.

Fetelor, vi s-a intamplat ca unui baiat sa ii placa de voi dar voi sa il ignorati sau sa fiti indiferente fata de el. Sau chiar reci.

Dar apoi cu timpul sa ajungeti sa il placeti pe baiatul ala. Sa ajungeti sa va iubiti sau sa tineti la el foarte mult. Sa fiti impreuna chiar.

Ce va atras asa la el de ati ajuns sa fiti impreuna? ca nu s-a dat batut si a continuat sa stea in preajma voastra? sau ca a fost dragut? sau de ce?

Dupa cat timp ati ajuns sa va apropiati?
Si la baieti. Voi ati patit din astea cu vre. o fata? sa alergati dupa ea si ea sa se faca indiferenta? Ati reusit ceva pana la urma?

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mi s-a intamplat cu actualul.

Lui i-a placut din prima de mine dar eu nici nu-l observam ca inca tineam la fostul. M-a intrebat daca vreau sa fim impreuna insa eu am refuzat caci este mai mic cu 3 ani decat mine, nu il cunosteam mai deloc si il credeam un putzoi imatur.Pe parcurs mi-a demonstrat exact contrariul!

Dupa ce am iesit in gasca vreo 3 luni, am observat ca ma atrage si inca mult, asa ca m-am hotarat sa il aleg pe el si a acceptattongue.

Sambata facem 1 an si 1 luna de cand suntem impreuna si ma bucur ca m-am razgandit!

Ne iubim mult!happy

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Da am patit.la inceput nu vroiam sa fiu cu el nu ma atragea nimic la el. dar dupa aia cand am inceput sa il cunosc m-am indragostit de el.

| LALALALALALAAAAAA a răspuns:

Da mi s-a intamplat. Era un baiat la mine in scoala si nu prea eram interesata de el. pana cand am aflat de la niste colege ca se intereseaza de mine. asta mi-a atras atentia si am inceput sa il evit sa vad ce se intampla.
in momentul cand am inceput sa-l evit el a inceput sa intre in vorba cu mine.si asa mai departe...am vrut sa fiu draguta si sa nu il dau de-oparte. In fine, dupa aia a aflat id-ul meu de mess si a inceput sa-mi placa de el. am fost si impreunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi se intamplat si mie vezi tu era doar 2 prietenilove struckar intr-o zi mi-ai spus ca ma place.in acel moment am luat`o ca pe o gluma si am plecat ne spunandu-i nimicstraight facesi am 5 ani de cand tin la el foarte mult il adour>big grin