| Gore_4079 a întrebat:

Pentru fetele de toate varstele:de cate ori va masturbati pe saptamana si de cate ori ajungeti la >orgasm?:. astept raspunsuri si de la fetele mai rusinoase.fiti sincere!

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bine,Gore.Da'ntai spune-mi tu de cate ori faci chestia asta pe saptamana...

| RXN a răspuns:

Ma masturbez de 159451598565 de ori PE ZI si am 5479845181548 de orgasme.Maaamaaa,nici nu pot iesi din casa sa cumpar o paine de atatea spasme orgasmice.Era sa mor de foame saptamana trecuta.
Tu chiar te simti mai bine daca stii viata intima a unor oameni pe care nu i-au cunoscut in viata ta?

| wzz a răspuns:

De 10 ori pe zi şi tot de atâtea ori ajung la orgasm.

| Kydutsa a răspuns:

Pe saptamanaa? de 5-6 orilaughing) si laorgasm ajung de 14 orilaughing

| Chikisay a răspuns:

In fiecare zi sincer si mereu ajung la orgasm. Si cand zic masturbare nu inseamna ca imi bag degetele. Ci frecarea clitorisului. Nu mi se pare un lucru anormal thinking :*