| MarinasChristy a întrebat:

Pentru prima data prietena mea mi-a spus ca devin prea stresant, mereu incerc sa fiu sigur ca nu e suparata ca se simte bine ca totul e ok dar se pare ca prin asta o stresez, ce as putea sa fac laughing)?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa te mai relaxezi si tu,pentru ca ai intrat in extrema cealalta.
De obicei,femeile se plang de nepasarea iubitilor lor,la voi e pe dos.
Asa ca,nu-i mai cauta atat in coarne si inceteaza sa mai fi atat de atent cu ea,se va trezi singura ca-i lipseste acest lucru si ti-l va reprosa,bosumflata!
Femeile sunt pline de contradictii si cand au ceva prea mult,nu apreciaza.
Ocupa-te de tine,fii vesel, fii asa cum te stie ea, dar rareste mult intrebarile cliseu, uneori chiar devin stresante prin formalismul lor obositor.
Ofera-i spatiu personal, n-o sufoca cu grija ta si va fi bine!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fa un pas inapoi si nu o mai stresa. Fiecare om are nevoie si de liniste sufleteasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o mai cicalii sau explica-i ca tie ti se pare ca are ceva si nu vrea sa-ti zica.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Nu zic ca ar trebui sa aplici psihologia inversa adica sa nu ii mai acorzi importanta, dar cred ca e cazul sa apari atunci cand trebuie.Incearca sa nu o sufoci si sa te ocupi mai mult de ale tale.Trebuie sa fii cateodata si indiferent intr-o oarecare masura.Prea multa grija sau afectiune impartasita devine stresanta de la un timp si apare fenomenul de monotonie in relatie.
Las-o mai usor.
Ocupa-te si de tine intelegi?
Trebuie ceva finete si cu atentia asta pe care o acorzi unei fete. Daca nu ii oferi nu e bine, daca ii oferi prea multa o sa se plictiseasca de tine si iar nu e bine.
Hai suna baietii si iesiti in oras.
Las-o si pe ea sa mai respire happy
Bafta!

| CIICriss a răspuns:

Sa nu mai faci nimic.