| anonim_4396 a întrebat:

Varsta de 17 ani, 1.80 cm inaltime, slab. Penisul 16 cm erectie si 12 cm circumferinta. Nu sunt asa dezvoltat cum ar trebui, cred.

Mai sunt sanse la crestere? Adica cred ca este foarte foarte subtire...

9 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

12 cm circumferință? Tu știi ce înseamnă circumferință de 12 cm? laughing ferească Dumnezeu. Învața cuvintele ca te faci de ras. Cât despre treaba e important ce faci nu sa ai cardaham.

| Inna001 a răspuns (pentru Edw08):

Circumferință de 12! Nu diametru cum e pe prezervative, daca nu stii ce vorbesti mai bine taci

| Edw08 a răspuns (pentru Inna001):

Bine cunoscătoare de penisuri.

| Emilian65 a răspuns:

Nu fi suparat. Penisul tau ate dimensini normale. Poate se ma ingroasa dar si cu aceste dimensini poti face fata ca brio la un act sexual de succes.

| ywar a răspuns:

Esti istet. Iti doresc sa iei BAC-ul! Nu pariez pe reusita ta, dar poate gresesc.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Nu mai sunt sanse. Penisul isi inceteaza creșterea undeva la vârsta de 16 ani, deci așa iti va ramane...dar totusi, esti sigur ca e măsurat corect?

| Gofigi a răspuns:

Cam cu atât rămâi

| Alex1929386543 a răspuns:

Uite un sfat de la o fata, nu te mai îngrijora cu dimensiunile ca degeaba caltaboș dar nu stii ce sa faci cu el. Dacă simți că nu faci față iti poti perfecționa tehnica daca înțelegi unde bat?

| Themoreyouknow a răspuns:

Mai este timp, dar nu va fi asa vizibil