| BlitzLikeXd a întrebat:

Pentru voi ce inseamna dragoste?

Răspuns Câştigător
| GutuvanMorgan a răspuns:

Exista mai multe feluri de dragoste. Dar cea pe care o apreciez cel mai mult e aia cand se craceste femeia in fata mea.

5 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Mâncare picantă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prostie! laughing rolling on the floor
Dragostea nu dureaza mult!

| schmoll a răspuns:

Salut,dragostea inseamna raspunsul pacii interioare,dragostea poate fii mai de mai multe feluri:interioara,exterioara,divina,sociala, dragostea fata de o alta fiinta este suprematia, dragostea inseamna cand ea greseste, dragostea inseamna cand nu dormi ganditu-te la ea, cand dupa 1 minut ti dor de ea, practic dragostea actioneaza in creier oferindui un stimul, dragostea invinge teama, dragostea te scapa de boala, dragostea este treapta superioare a fiinte umane

| NickName01 a răspuns:

Să-l iubeşti pe celalalt cu toata fiinta ta, sa-i respecti onoarea si demnitatea...

| geotechnical a răspuns:

Să-ţi spun ce este dragostea adevărată. E credinţă oarbă, umilinţă fără preget, supunere desăvârşită, încredere şi dăruire împotriva ta însuţi, împotriva lumii întregi. Dragostea înseamnă să îţi dai inima şi sufletul întreg celui care ţi le va zdrobi.