| BlitzLikeXd a întrebat:

Pentru voi ce va reprezinta Dragostea Sau Sexul?

Răspuns Câştigător
| JustThat a răspuns:

Sexul il faci din dragoste happy E un sentiment de nedescris...

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niste cuvinte spuse de lume...

| grab a răspuns:

Dragostea e un sentiment minunat care te tine in viata indiferent ce.
sexul e cireasa de pe tort! happy

| Aimèeeee a răspuns:

Ceva unic.
Faci asta doar cu persoana care ii iubesti mai intai sufletul. "Trup si suflet"

| MariusGomoi a răspuns:

Pe mine dragostea, sexul pentru mine nici nu exista in limba romana, nu stiu ce inseamna

| Meaningful a răspuns:

Intimitatea pentru mine, indiferent ca duce sau nu la sex, este o experienta aproape spirituala.
Imbratisez oportunitatea de a ma contopi trup si suflet cu partenera mea si de a-mi darui iubirea lipsit de egoist, intr-un mod tangibil.

| 6565787 a răspuns:

Pentru mine dragostea reprezinta iubirea din suflet.Iar sexul pentru mine reprezinta doar o "nevoie trupeasca"