| teiubesc_5807 a întrebat:

Peste cateva zile e ziua de nastere a fostului prieten si al fratelui sau(sunt gemeni). eu am inteleg bine cu fratele lui si cu el uneori(dar de cele mai multe ori ne ceratm dupa despartire mai aveam putin si ne si bateam dar nu asta conteaza) si nu stiu ce sa fac sa il sun sa ii zic al multi ani sau nu?
pe fratlele lui il sun sigur dar vreau sa ma fac ca am uitat ca e ziua si a fostului(desi sunt nascuti in aceeasi zi ca doar is gemenilaughing) ce sa fac?
sa il sun pe fostul sau nu?
plzzz ajutati-ma (ne si impakasem intr-un timp vreo 3 saptamana dupa care am pus iar punct). mersi anticipat:big grin:*

Răspuns Câştigător
| BabyWL a răspuns:

Fa cum simti tu.
Daca sti ca merita sa il suni doar pe fratele lui si pe fost sa il faci sa creada ca ai uitat de zila lui atunci asa sa faci. Iar daca sti ca fostul tau prieten nu merita sa i faci una ca asta, atunci suna l si pe el si ureaza i la multi ani! :* succes