| larrysukk a întrebat:

am o intrebare si ma gandesc la raspunsul ei in fiecare zi:cum D-zeu am ajuns sa ma indragostesc de fratele fostului meu prieten? nici eu nu stiu cum.va rog sa ma ajutati cu sfaturi! multumesc anticipat! FUNDAA!:*

1 răspuns:
| aligru a răspuns:

De ce sfaturi ai nevoie?

In primul rand trebuie sa vorbesti cu fostul tau prieten sa ii spui ceea ce simti pentru fratele lui! totusi, nu am inteles, si el te iubeste pe tine? sau numai tu pe el?

Daca va placeti ar trebui sa i spuneti si fostului tau prieten, poate nu o sa aiba nimic impotriva, cine stie?