| Barbie_9570 a întrebat:

Peste cateva zile, eu si prietenul meu facem un an impreuna. Ce cadou i-as putea face? I-am cumparat o rama in forma de inimioara si am pus o poza de-a mea, dar as vrea sa mai fie cevaconfused. Ceva simplu dar nu stiu ce. O declaratie de dragoste? Mshappy

5 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

O declaratie e buna, poti sa ii scrii o scrisorica, sa ii spui acolo tot ce simti pentru el, sau poti sa ii zici. Sigur va aprecia asta! Va doresc cat mai multi ani fericiti!happy

| alexgogo a răspuns:

Uita de rama foto, e scumpa si o sa o tina pe birou doar ca sa nu iasa rau cu tine. toti baietii au un ego, si e foarte sus.

uita de scrisorica, o sa uite in 3 minute ce a citit, daca o citeste.

ce hobby-uri are? ia-i ceva ce-si doreste! daca lui ii plac filmele de exemplu, fa rost de un afis mare al unui film. daca-i plac jocurile, cauta-i personajul preferat (sunt niste statuete din plastic)

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de ajunstongue
trebuie ceva semnificativ
acelasi lucru i-am luat si eu cand am facut un an

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mesajecudragoste.ro
Daca te ajuta recomanda site-ul prietenilor !

| Euuu1 a răspuns:

Poate inloc de o poza cu tine una cu amandoi?