| jon_3492 a întrebat:

Peste cit timp trebuie sa-mi fac analizele sa vad daca am capatat vreo boala cu transmitere sexuala.Si unde anume? la care doctor? Si ce trebuie de dat analiza la fiecare boala imparte? sau dai analiza la singe si vezi ce boala ai capatat?

1 răspuns:
| CaRaMeLooO a răspuns:

Pai du-te la un doctor cat mai repede posibil daca de exemplu ai luat sida exista tratament dar vezi sa nu fi trecut mai mult de 2 luni de la contactu sexual sper ca ti-am fost de ajutor