| ImAgirl a întrebat:

Pfff sa recapitulam:http://www.TPU.ro/......ine-si-mi/

nu inteleg...acum nici nu mai zambeste, are o privire goala. I-am trimis cerere pe facebook dar nu a raspuns la ea desi a intrat pe cont. Am incercat sa-i zambesc cand ma intalnesc cu el dar ma blocam si nu stiu sigur daca am schitat vreun zambet ( ne intalneam din intamplare, cand ma asteptam mai putin) ce se intampla? plzz un sfat :)
imi cer scuze pentru ca este a5a intrebare dar sper ca ma intelegeti :D

3 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Poate i-a trecut pasiunea pentru tine.Acum un baiat le-ar indragi pe toate. Posibil sa fie si el confuz daca tu nu ii dai mai multe semne de interes, cere-i id-ul, faceti schimb de nr, iesiti la un suc, mai vorbiti, nu sta sa-ti pice in brate.pa si succes

| roxanaaa a răspuns:

Nui nimic ca e a 5 a 100-a.
cine stie.
incearca totusi sa vb pe mess cu el. sau unde va int. asa un buna
dar daca nu zice nimic nul baga in seama toti baietii sunt prostiilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... incearca odata sa-l prinzi singur. Intreaba-l ce a fost cu fazele dinaintea vacantei. E groaznic cand se intampla asa. E stresant. Si eu trec prin asa ceva. Incearca sa vorbesti pe mess cu el. Afla cine era tipa. Poate era vreo rudathinking Si nu ai avea de ce sa-ti faci griji. Dar oricum. Te cred ca e nasol.