| ImAgirl a întrebat:

Deci... uitati-va la intrebarea asta: http://www.TPU.ro/......ine-si-mi/
asa...
i-am gasit contul de facebook al baiatului respectiv, cateva zile l-am urmarit sa vad daca apar commuri de la o fata sau poze cu el si o fata... dar nimic.
am observat ca nu prea intra pe el, as vrea sa ii trimit o cerere, dar mi-e rusine ( sunt foarte emotiva ), ce credeti ca va gandi cand va vedea cererea? baieti! daca ati fi in aceasta situatie ce parere ati avea?

Răspuns Câştigător
| Lime a răspuns:

Hey... pana la urma nu e o cerere in casatoriewinking asa ca nu ai dc sa iti faci griji.

incearca atunci cand te intalnesti pe hol cu el sa ii zambesti si daca zambeste si el zici si tu "dc razi? am ceva pe fata sau ce?"winking ori pur si simplu "ce mai faci?"

si apoi e clar ca e atras de tine (cel putin)

6 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Eu zic sa ii dai o sa iti raspund sigur cu u mesaj pozitiv ai incredere. Dar sa nu pari disperata ca o sa isi bata joc de u

| BalonaşDulcee a răspuns:

Nu ai de unde stii pana nu incerci... Si oricum stii vorba aia Ce nu te omoara te face mai puternic ^^. Si cu faza ca esti foarte emotiva, e o simpla cerere de prietenie pe facebook :d eu una te sfatuiesc sa ii trimiti tongue nu ai nimic de pierdut daca faci asta poate decat de castigat.

Pupici :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu el. mai intai vistual daca nu te simti in stare fata in fata.vezi ce parere are despre tine. dar daca stai cu rusinea nu faci nimic.incearca sa o depasesti macar pentru un minut incat sa poti sa te bagi in vorba cu el. daca iti zambeste. zambeste`i si tu! daca se tinea cu fata aceea de mana s-ar putea sa fie impreuna dar gandeste-te. exista sansa ca el sa te placa mai mult din moment ce se poarta frumos cu tine si te protejeaza.sau poate sta cu fata aia pentru ca ii este vreo ruda sau prietena de familie.sau pur si simplu buni prieteni! incearca sa nu iti arati foarte clar sentimentele de fata cu el sa nu te creada vreo "disperata" si sa te ia peste picior.in rest.:* totul vine de la sine.SUCCES!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne. dai cerere! o sa te recunoasca si pentru el o sa fie ca un fel de da! ce esti proasta asa! dai cerere! doamneeee ce oameeniiiiiiiiraised eyebrows

| machia a răspuns:

Ei bine...incearca. dar crede-ma, mai repede cuceresti un baiat aratandu-i ca ai cu ce sa te lauzi dar sa pari ca nu il vezi.de ex sa iti iei o bluza mulata si sexy, niste blugi mulati si sa nu il bagi in seama cand treci pe langa el. crede-ma. o sa inceapa sa se intereseze de uh
ps:nu ii trm cererea de pr pana nu te sal prima datawinkingbafta si sper ca o sa reusestiwinking

| adrianpopa007 a răspuns:

Fato ai 15 ani pana va veni vremea potrivita pentru prietenie cati baieti o sa mai fie in viata ta gandeste-te... bucurate de copilarie cat mai poti si nu-ti rani inima degeaba.