| pisibella a întrebat:

Am si eu o problema am cunoscut un baiat si il plac mult de tot nu ne-an vazutniciodata dar avem o relatie el vrea sa facem niste chesti de care eu nici macar nu am auzit diferenta de varsta este de 4 ani intrebarea este voi baieti simtiti cand dezvirginati o fata sau doar fata simte o schimbare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-l la trash de gunoi ordinar ce e

8 răspunsuri:
| unarab40 a răspuns:

Ce chestii vrei sa faci cu el fara sa-l vezi? trebuie mai multa explicatie

| Oana92 a răspuns:

Cum adica nu v-ati vazut niciodata dar aveti o relatie? Ce inseamna pentru tine o relatie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Se simte cand se dezvirgineaza o fata virgina!
Adica se largeste gaurica laughing laughing
Simte si fata si baiatu cand sa dezvirginat fata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai mai intai sa stim daca esti sau nu minora. Daca esti, eu zic mai bine sa pui mana pe o carte, ca e mai productiv pentru viitor. Take care!

| schmoll a răspuns:

Chestii de care nu ai auzit? de sex ai auzit. poate vrea sa faceti yoga

| Jasmiiiinnne a răspuns:

Câţi ani ai?

| pisibella explică (pentru Jasmiiiinnne):

| Jasmiiiinnne a răspuns (pentru pisibella):

Traieste-ti adolescenta fara un tip ca el langa tine.
Te pup:*