| roxi_9693 a întrebat:

Plac un baiat de la mine la scoala. asa un pic m-am apropiat de el deoarece am iesit o data numa noi 2. Il plac da ink nu vreau sa ma combin cu el. vreau doar sa fim prieteni buni. Cum sa fac?
Cine ma rezolva dau fundita si pun tot TPU'u sai dea o fundita.
Multumesc mult! :X

1 răspuns:
| alexaaa a răspuns:

Pai el vrea sa fiti impreuna? Daca el nu a zis nimic, ati putea sa va mai vedeti de cateva ori, asa va mai cunoasteti. daca el deja a abordat acest subiect si ti-a cerut sa fiti impreuna, explica-i ca si tu il placi dar ai vrea sa mai astepti. daca il placi foarte mult, el deja ti-a cerut sa aveti o relatie...nu prea inteleg motivul pentru care nu vrei sa fii cu el.in fond, si tu il placi si el pe tine.si e doar o relatie, nu o casnicie.gandeste-te mai bine. o relatie, daca "merge" poate duce la o experienta superba. daca nu, te desparti de pers respectiva si gata.nu ai de ce sa iti faci atatea grijihappy