| anonim_4396 a întrebat:

Moammmaaa...am 14 ani iar toate fetele de la mine din scoala din comuna(pentru ca totusi e o comuna mai dezvoltata da nu un oras) au prieten(mie numi prea plac prietenii lortongue) numai eu nu. nu ca nu s-ar gasi dar pe-o parte nu vreau sa ma combin cu un golan, vreau un baiat mai cuminte. din astia sti ca multi sprea la ``dragostea `` mea, dar dk mie numi plac ce sa fac? vreau pe cineva...de fiecare data cand am fost indragsotita am fost de cine nu trebuiacrying ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O sa vezi ca toate fetele astea care umbla cu golani o sa ajunga rauoh go on
Posibilitatea unui om de a se schimba in bine stand langa cineva bun e infirma pe cand cel rau il poate converti imediat pe cel bunhee hee
Baietii buni nu se gasesc pe toate drumurile, dar vazand ca majoritatea baietilor sunt asa apreciaza-i pe putinii care inca isi mai folosesc capul.Ala cu neuroniihee hee

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Asteapta in banca ta si bucura-te de aceasta perioada frumoasa a vietii tale. Nu stii ce surprize iti poate rezerva viata!

| Annemary_2131 a răspuns:

Sincer habar n-am sunt in aceiasi situatie, se tin de mine vreo 4 la momentul asta dar mie nu-mi place de nici unu si n-am chef sa ma combin cu cineva asa de amoru artei.asa ca deocamdata astept sa intru la liceu sa mi se largeasca orizonturile.ciaw

Răspuns utilizator avertizat
| ● Ďعw a răspuns:

Pai intai asigurate cai persoana potrivta.no intreba auzi tu esti tipu cu care ar trebui sa fiu? iti dai seama singura.cunoastel mai bine si daca merita combinate cu el si dupa poate e vorba de ceva dragoste:p

| d33a4juphanu a răspuns:

Cauta cu atentie... iubirea sigur e acolo si pentru tine