| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati. Imi place de un baiat si l-am intrebat daca ma place dar nu voiam sa pun presiune pe el si sa raspunda da cand nu este asa.Inca nu mi-a raspuns. Oare am facut bine ca l-am intrebat?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai facut bine, pentru ca acum stii adevarul. Cine ti-a spus tie ca tu, ca si fata, asa trebuie sa cuceresti un baiat, a glumit cu tine, iar tu ai luat-o in serios.

| LiVeeee a răspuns:

Da,ai facut bine ca l'ai intrebat happy
Poate se mai gandeste daca nu ti-a raspuns

| maria_7379 a răspuns:

Da ai facut bine ca i-ai zis. Iar eu cred ca el inca nu stie daca te iubeste sau nu. Si sigur iti va da un raspuns concret

| LanaDelReyandBirdy a răspuns:

De obicei, băieţilor le place să fie trataţi cu aroganţă şi indiferenţă. Mai aşteaptă şi nu îl mai întreba din nou. Dacă nu răspunde, înseamnă că nu te place. sad