| TitoJacksana a întrebat:

Platesc ceva daca mi-am facut cont pe pornhub simplu (nu premium)?

Răspuns Câştigător
| DoarAlin a răspuns:

Nu. Poti sa-ti faci cate conturi vrei. Pornhub este ca si Youtube. O platforma gratuita. Doar ca cu diferit tip de continut.

2 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Salut, daca nu ai introdus datele cardului de debit / credit, nu au cum sa perceapa costuri. Pentru un cont simplu, banuiesc ca iti cer doar mail, user, parola, eventual varsta... Doar conturile Premium ofera avantaje si genereaza costuri, in general lunare.

| JohnySinsGordonRamsey a răspuns:

Bro nai treaba mergi si tu la vecini si intreaba daca te lasa sa te uiti