| Cosmin7sivlad6 a întrebat:

Am văzut că pornhub premium e gratis. Am cautat informații și mi s-a spus că oferă va expira după 30 de zile. După care daca vreau să continui abonamentul trebuie să plătesc 30 de euro pe lună.
Intrebarea este: După ce exprimă oferta plătesc obligatoriu sau plătesc doar când vreau să mă uit la pornhub premium?

7 răspunsuri:
| Alexandru_Darius_1996 a răspuns:

Profita cat mai apuci ca dupa ce se termina pandemia asta sa zis si cu ph asta gratis pentru toata lumea

| CWRO a răspuns:

Platesti doar daca vrei sa mai beneficiezi de inca 30 de zile. Daca iti faci cont acum " free trial " o sa primesti mail cu cateva zile inainte de a se incheia perioada asta de 30 de zile de testare prin care o sa te anunte ca-ti expira abonamentul iar tu poti sa renunti la. abonament atunci in ultima zi sa zicem si nu ti se opreste niciun leu. De specificat ca in momentul in care tu vrei sa iti faci cont free 30 de zile.trebuie sa ai 30 lei pe card, bani pe care evident ca nu o sa ti.i ia. happy

| Cosmin7sivlad6 explică (pentru CWRO):

Deci pot sta linistit? Nu o sa imi ia bani după ce expiră oferta?

| CWRO a răspuns (pentru Cosmin7sivlad6):

Nu, nu o sa.ti ia! Dar trebuie sa intri tu in cont si sa.ti dezactivezi abonamentul cu cateva zile inainte ..sau cel mult cu o zi inainte de a expira, ca doar nu o sa ti se dezactiveze singur! Cam asta e de spus.

| Cosmin7sivlad6 explică (pentru CWRO):

Păi faza este ca eu nu am făcut abonament. Am scris doar adresa de email si parola. Nu am scris nimic de card

| CWRO a răspuns:

30euro* pardon, ca atat ar costa abonamentul happy

| Cosmin7sivlad6 explică:

Va rog. Ajutati.ma