| B3lla a întrebat:

Please HELP! Coordonez un proiect impreuna cu o fundatie si am nevoie de ideile voastre. Trebuie sa realizam un proiect in care facem ceva folositor pentru societate, dar sa fie si durabil in timp, nu ceva pe moment.Are cineva ceva idei? Cam ce am putea face? scuze categoria)

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Împuşcaţi-l pe Traian Băsescu! Crede-mă, e foarte folositor pentru întreaga societate şi durabil în timp!
Succes!

| BlueHusky a răspuns:

Vorbeste mai bine cu "agentia de implinit dorinte" mai exact cu Alina, s-ar putea sa te ajute (agentia o gasesti pe facebook).

| seby19 a răspuns:

Ceva folositor pentru societate si durabil in timp ar fi sa promovati muzica buna si artistii care merita lucrul asta.