| Monstrul a întrebat:

PLEASE HELP. DAU FUNDITA.
Am 13 ani, pana acum am mai avut 3 prietene, dar acum am inceput sa simt iubirea adevarata pentru o colega cu care sunt impreuna(colegi de clasa) de 8 ani, cred ca si ea m-a place cum as putea afla daca ma place, si cum sa ii spun ca o plac...Sunt cam timid... Fetelor voua cum v-ar place ca un baiat sa v-a marturiseasca iubirea.

6 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

@godzilla4 nu sunt de acord cu tine.este adevarat, la 13 ani nu ai cum sa simti iubire adevarata, dar de iubirea de copil n-ai auzit?straight face

ma rog, nu trebuie sa ii zici in cuvinte TE PLAC, fa gesturi care sa arate asta, ceva gen, arunca-i priviri, zambeste-i, cate un mic cadou nu strica din cand in cand, si ea sigur isi va da seama ca o placiwinking

| Dydy_7659 a răspuns:

Iubire adevarata? la 13 ani?laughing hehe mai ai destul pana atunci... tongue asa vei spune si la 16 ca ai gasit iubyrea adevarata. Io zic sa mai astepti si dupa aia sa afirmi asa ceva. Docamdata tot ce ti-se intampla tie e doar o mica etapa din viata ta.

| RealLife a răspuns:

La varsta asa nu poti simti iubire adevarata. eu la varsta ta nu stiam numai de invatat si joaca. pune mana pe carte ca deja a inceput scoala. la 14 ani 100% n-o sa mai fi virgin... ce sa-i faci. mintea retardata a copiilor din ziua de azi.

| HeyScandura a răspuns:

Incearca sa stai cu ea mai mult, sa iesiti pe afara si cand va apropiati mai mult incearca sa o saruti.
Aaaa...si inca ceva...vezi sa nu aiba prietenhappy

| BaLOnAs99 a răspuns:

Scuze ca nu-ti raspund la intrebare. voi care ati dat raspunsuri, da la 13 poti iubi, nu ca un adult dar poti.Si adultii ar trebui sa inteleaga ca vremurile lor au trecut si nu mai suntem ce eram odata.

| loving3112 a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Vreau sa cred ca e o gluma!
Ai 13 ani si iubesti?rolling on the floor)))))))))))))))))))Hai sa fim seriosi! Tu te auzi ce spui?
Sa spui ca iubesti cand o sa ai o relatie de 1-2 ani...si mai ales cand o sa ai cel putin 16 ani!
Baietica vezeti de scoala si lasa fetele!