| natasanaty a întrebat:

Cum sa ma impac cu fostul meu iubit? Este zodia Rac. Ce parere aveti despre aceasta zodie?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste fatalai, lesinati si jelituri.
du-i un buchet de flori, bomboane de ciocolata, un DVD cu Titanic si un TIR cu tampoane.

| kandaraki a răspuns:

In primul rand regula de aur nr. 1, nu te impaci cu fostul/fosta. E ca si cum ai vinde un lucru si l-ai procura inapoi. Fostul/fosta e trecutul, move on, viitorul conteaza@

| Cσcσ a răspuns:

Poti sa te impaci cu el avand amandoi o discutie serioasa.
Nu cred in zodii.

| MorganaM a răspuns:

Depinde si ce zodie esti tu si ce fel de caractere aveti. doar dupa zodie nu te poti lua, conteaza mai mult caracterul

| Nomoreregretstb a răspuns:

Nu conteaza zodia.
Vorbeste din nou cu el vezi daca chiar vrei asta, sau mai bine zis daca e reciproc

| moko a răspuns:

Lasati bazaconiile astea cu zodiile. Sunt o prostie, nu te influenteaza. Cat despre fostul tau iubit, mai intai pune-ti urmatoarele intrebari:
1) sunt destul de matura ca sa am un iubit?
2)el ma merita?
3) eu il merit?