| Heloooo366 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu unu sfat? Recent am cunoscut un baiat si sunt impreuna cu el de cateva zile, dar nu prea tin la el. Dar acum cateva zile fostul meu prieten m.a cautat, si inca tin la el. Si nu stiu ce sa fac. Sa ma impac cu fostul, sau sa raman cu actualul? Voi ce ati face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| ingrydutzza19999 a răspuns:

Pai depinde ce situatie a fost intre tine si fostul tau iubit. ma refer, daca te-a ranit foarte tare, sau orice de genul nu merita sa te mai intorci la el, decat din punctul de vedere in care chiar il iubesti. in primul rand asigura-te ca fostul tau prieten vrea sa se impace cu tine pe bune, multi baieti fac asta la misto.fi sigura de sentimentele lui pentru tine. legat de actualul, e normal sa nu ti chiar asa mult la el avand in vedere ca nu sunteti impreuna de mult timp..sentimentele vin pe parcurs big grin sfatul meu e sa-ti asculti inima, daca chiar iti iubesti fostul iubit si el are sentimente pentru tine, impaca-te cu el, dar. incearca sa te desparti de actualul iubit fara sa-l ranesti prea tare. nimeni nu merita sa fie ranit. succes big grin

| Heloooo366 explică (pentru ingrydutzza19999):

Multumesc frumos, am uitat sa spun acolo ca fostl meu mi-a spus ca inca tine la mine si spera sa ii mai dau o sansa

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca esti fata isteata poti jongla cu amandoi