| anonim_4396 a întrebat:

Plzz, ajutati-ma, vreau sa-l scot din cap pe un baiat cel plac, adica sa-l uit, pentru ca nu putem fi impreuna...

Răspuns Câştigător
| Amidepsi a răspuns:

Daca vrei sa scapi de o melodie care te obsedeaza gaseste una care sa te obsedeze si mai mult.winkingFaptul ca nu ati fost impreuna in realitate inseamna ca nu exista nimic care sa te tina pe loc.Aminteste-ti ca cerul a fost intotdeauna albastru, indiferent de ce avea el la status.:*Bafta!

1 răspuns:
| YoungHomie a răspuns:

Eu zic mai bine sa te concentrezi la alcv. o sa treaca o perioada si o sa il uiti stai tu linistitatongue cauta'ti ocupatii