| Lorenutza124 a întrebat:

Deci imi place de un baiat si vreau sa ii zic dar mi-e frica pentru ca este ca un fel de BFF si mi-e frica daca lui nu-i palce de mine si apoi dupa ce ii zic nu mai vom vorbi deloc impreuna, adica mi-e frica sa nu rup relatia de BFF.Ce parere aveti, plzz ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Alexandra101112 a răspuns:

Nu e asa de dificil precum pare. Avand in vedere ca sunteti prieteni buni nu va fi greu sa il intrebi mai intai daca ii place de cineva. Apoi, daca zice ca de nimeni ii zici:,, Poate de mine?"Oricum multa bafta:*

3 răspunsuri:
| vivigreen a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie, dar acum pe bune iti zic ceea ce simt si eu: e mai bine sa ii zici tu in fata asa cum e, doar nu iti e rusine cu sentimentele tale, doar sunt ale tale si tu te bucuri de ele. asa si totusi, gandeste-te daca nu ii zici tu poate intelege gresit relatia voastra de prietenie. la mine acel baiat pecare-l placeam, a inteles gresit si nu ma mai ascultat, un an m-am chinuit sa fiu cu el si sa-i spun, dar nu i-am zis si el a crezut ca sunt o fata careia nu-i pasa si din astea. intelegi tu. :* sper sa reusesti

| Lorenutza124 explică:

Thanks la amandoua :*

| AnaCiornea a răspuns:

Heeei :** Stiuu cum eee I don't want to see Nu? big grin Pai ca sa fiu sincera. eu am rugat.o pe cea mai buna prietena sa il intrebe daca ma place, si el a zis da :3. Si toot asa pe capul prietenei mele rolling on the floor) zic k e mai bine sa faci asa pentru ca el crede ca pe tine nu te intereseaza si nu va va afecta deloc relatia de BFF happy