| IssaFk a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Am vorbit azi cu un baiat si mi-a zis daca vreau sa fiu impreuna cu el ..si i-am zis ca ii dau raspunsul maine.dar nu stiu ce sa fac ca el il plac dar nu prea ...Nu stiu ce raspuns sa ii dau ma ajutati voi? Fundalove struck

6 răspunsuri:
| YoYoHina a răspuns:

Asculta-ti doar inima.Adica sigur poti fi cu el, dar ar fi in zadar daca ai fi nefericita. Daca e dragut si sti ca va fi un iubit bun, iti sugerez sa ii accepti propunerea pentru ca rar mai gasesti asa baieti T^T insa daca e un cocalar care o mai avyt cel putin 20 de iubite inainte, gandeste-te foaarte bine inainte.Iti urez multa bafta si daca vei fi impreuna cu el "Sa va tina! xD"

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Pai ai putea sa mai petreci ceva timp cu el sa vezi daca iti place sau nu... spune-i ca esti indecisa, dar ca vrei sa iesiti impreunabig grin

| amaliaamely a răspuns:

Deci daca crezi ca este de treaba si daca tu simiti ca il iubesti...combinate cu el happysper ca te-am ajutathappy

| DarkAngel007 a răspuns:

Incearca si ai sa vezi poate o sa aveti o relatie puternicawinking

| WhiteChokolate a răspuns:

Daca il placi macar putin eu in locul tau as raspunde "da" dar ai sti ce fel de baiat este? adica sa nu fie genul care sa sara pe tine...

| Roxxxycutz a răspuns:

Daca te intelegi bine cu el, si ii dragut, nu-si bate joc de tine de ce sa nu te combini cu elwinkingDar daca nu te int cu el, si crezi ca nu o sa te int niciodata... spune-i ca nuhee hee dapinde de ce sentimente ai uh pe el, sau iti vei putea creiawinkingbig grin