| dianadiana123456 a întrebat:

Poți sa ramai insarcinata daca și a dat drumul în prezervativ, dar nu era spart?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU, aproape in nici un caz nu se poate ramane insarcinata. Daca nu ar proteja femeia de formarea unei eventuale sarcini nedorite care ar mai fi motivul si logica sa se foloseasca acest mod de protectie, numit prezervativ? Poti sa fii convinsa de acest lucru si absolut linistita. Multa sanatate.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Cum sa ramai? Asta este si rolul prezervativului.Nu stii nimic despre asta si te pregatesti, nu?

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu poti ramane gravida.