| laura1688 a întrebat:

Credati ca poate exista o relatie daca fata este mai mare la varsta decat baiatul(el 19ani fata, 23ani)si la distanta?

Răspuns Câştigător
| danuta2012 a răspuns:

Normal...nu conteaza varsta, care apropo, este apropiata...
Iar distanta, nu stiu ce sa-ti zic, poate impiedica functionarea relatiei, pentru ca nu stii ce face el, dar daca aveti incredere si va iubiti, veti gasi posibilitati sa va vedeti desbatting eyelashes Bafta!

4 răspunsuri:
| oanard174 a răspuns:

Varsta nu are nimic, distanta e o problema(ochii care nu se vad sa uita),.

| nesuferit a răspuns:

Varsta mi se pare ok, nu vad nici o problema, Dar nu cred in relatiile la distanta. Baiatu ala ce face da banii pe curve sau o ia la laba 3-4 luni pana se vede cu tine?

| RxTx a răspuns:

La distanta
e airurea
eu am avut 9 prietene la distanta
si in timp si-au gasit pe cineva care sa le tina in brate in fiecare seara
asa ca nu investi bani timp...
te costa prea mult hotel... tren...
si nu puteti locui impreuna
e dureros
sa stii ca si-o trage cu altul pentru ca tu nu ai putut sa o satisfaci pentru ca erai la servici sau la scoala sau nu aveai bani de tren

| pySoyaS a răspuns:

Varsta nu conteaza in nicio relelatiewinking...conteza sa va iubiti:X... daca va iubiti q adevarat vrsta nu o sa mai contezewinking