| dfaewhgiouasehfiuo a întrebat:

Poate o sa vi se para prosteasca intrebarea. vreau sa ies afara dar nu stiu cu cine dintre 2 prieteni.cu unul ies la basket iar cu celalalt as iesi doar la plimbare(cu el nu am mai iesit de mult).eu as vrea sa ies la basket dar dupa m-as simti vinovat ca n-am iesit cu celalalt? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Iesi la plimbare acuma...ca si-asa e seara si nu mai merge basketul acuma.Si maine faci sport.Nu e prosteasca intrebarea, esti doar nehotarat.happy Gandeste-te cu care dintre cei doi prieteni te simti mai bine si alege...

3 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Ieşi la plimbare smug.

| Nelamuritul a răspuns:

Iesi cu amandoi.thinking

| TheCrisLv20 a răspuns:

Du-te la o sala de mma si lasa-i sa se lupte cistigatorul se plimba cum tine big grin