| BeiiBiiiyoo a întrebat:

Poate o sa vi se para prosteasca intrebarea dar... stiti cumva unde locuieste tatal lui >>maruta Adica stiu ca in Tg Jiu dar as vrea mai multe detalii daca se poate!
p.s dau funditaahappy

10 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Suferi de gerontofilie?

| BeiiBiiiyoo explică (pentru Zeflemitoarea):

Si apropo nu comenta daca nu stii sa citesti intrebarea. am zis cumva ca ma duc peste el? nu! am intrebat doar din curiozitate! daca nu stiti sa cititi sau nu cunoasteti pers. care a scris intrebarea atunci tineti-va raspunsurile pentru voi straight face

| BeiiBiiiyoo explică (pentru Zeflemitoarea):

Eu nu, da tu mai gandeste.te! eu sunt o mare fana a lui andra si am vb si cu ea pe messenger pentru ca la un concert in botosani i-a dat id.ul unei prietene de.ale mele!
Voi va credeti mari si tari in spatele calculatorului dar 80 % nici nu ar deschide gura!
Daca nu ai macar un raspuns constructiv ca sa.i spunem atunci taci.

| cristiiiiiii a răspuns:

Frate nu stiu pentru ce ai nevoie...ma rog de locuit nu stiu unde locuieste stiu doar unde lucreaza mama lui. Dar nu e frumos sa divulgam aici totul despre oamenii astia

| BeiiBiiiyoo explică (pentru cristiiiiiii):

Dar nu am intrebat nimic rauu... pe bune acum! Crezi ca m''as duce pan'' la el sa-l impusc sau ceva de genu ''? La 12 ani nu poti face mare lucru. In plus cu Andra am vorbit pe mess pentru ca o fata a fost la concertul ei si i-a cerut id-ul. Adevaratul ei id. Si n''am ceff de cearta. De cand am vorbit cu ea m-am intrebat unde locuieste tatal lui Maruta. AAA...si poate o sa ziceti ca nu am vorbit cu ea, cu adevarata andra dar nu ma intereseaza. happy Adica puteti rade, sau ce vreti voi pentru ca eu stiu mai bine. Da ma rog. la revedere si o zi buna oricum! Nu am pus aceasta intrebare sa ma cert cu voi ci din simpla curiozitate. happy

| FastAndFurious a răspuns:

Omul ala cred ca vrea si el intimitate.

| Ragnarøkr a răspuns:

Doreşti să te duci la uşa lui, să-i dai un pat de pistol în cap şi apoi să-l împuşti în genitalia scofâlcită de om ajuns la vârsta senectuţii pentru că a luat parte la actul zămislirii şi a creşterii lui Măruţă? Sper că de asta întrebi, alt motiv chiar nu văd.

| BeiiBiiiyoo explică (pentru Ragnarøkr):

Oameni buni! eu doar am pus o intrebare. Nu am spus ca vreau sa merg sau ceva de genu'. Daca nu stiti sa cititi atunci nu comentati!

| BeiiBiiiyoo explică (pentru Ragnarøkr):

Oameni buni! eu doar am pus o intrebare. Nu am spus ca vreau sa merg sau ceva de genu'. Daca nu stiti sa cititi atunci nu comentati!

| Ragnarøkr a răspuns (pentru BeiiBiiiyoo):

" stiti cumva unde locuieste tatal lui >>maruta (...) Tg Jiu dar as vrea mai multe detalii..." - Am citit foarte bine. Asta reiese din întrebarea pusă de tine, asta îi urmarea logică dacă întrebi de un om unde locuieşte, d'oh.
Şi era doar o glumă.