| dfaewhgiouasehfiuo a întrebat:

Poate o sa vi se para prosteasca intrebarea. vreau sa ies afara dar nu stiu cu cine dintre 2 prieteni.cu unul ies la basket iar cu celalalt as iesi doar la plimbare(cu el nu am mai iesit de mult).eu as vrea sa ies la basket dar dupa m-as simti vinovat ca n-am iesit cu celalalt? Ce sa fac?(ies maine nu azi) scuzati categoria.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Iesi cu unul o zi si cu celalalt in cealalta. vezi cu care te simti mai bine si apoi vezi ce faci cu cei doi. important e sa vezi cum sunt amandoi asa ca iesi cu ei.

| Nelamuritul a răspuns:

Cu amandoi nu poti?