| Ganja1st a întrebat:

Astazi am avut o durere la testicule in timp ce eram intr-un club. Durerea a fost intr-adevar suportabila nu cat sa plangi sau ceva genu dar totusi durea cat sa te tina nemiscat.Am cautat pe google si primul gand mi. a fost hernie dar cand mam apasat pe ea nu m-a durut. Am inteles ca poate fi de la raceala la testicule sau pentru excitare sexuala (ma sarutam cu prietena). As vrea un sfat in afara de dusu la doctor pentru ca e vineri... PS: inca ma doare daca apas testiculele sau ma strange ceva dar durerea este mai mica.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DonyHD a răspuns:

Da este adevarat este din cauza ca te-ai excitat cu prietena si nu ati facut sex dupa aia. pana maine o sa-ti treaca, daca faci un dus rece o sa-ti treaca putin mai repede dar daca vrei sa iti treaca foarte rapid trebuie sa te masturbezi sau sa o pui pe ea cum vrei tu happy

1 răspuns:
| MikyBaby a răspuns:

Sa stii ca poate fi de la raceala, dar mai degraba e de la faza cu prietena ta. E ca si cum ti.as dori sa o **** pe prietena ta atuncia cand te-ai excitat mult. Si cum nu ai facut-o de aia de doare. Asa e si la fete. Cand ne excitam si nu ne ***** ne doare burta,(sau ovarele) pentru ca nu am primit placerea pe care o asteptam. Si i-ti va trece pana maine stai linistit. Si ca sa-ti treaca mai repede poti sa faci cum ti. a zis Dony HD.