| Beiiibiiii a întrebat:

Poi thinking Prin octombrie imi placea de un baiat ( sentimentu' era reciproc ) si am tot vb cu el pe mess si pana la urma mi-a cerut prietenia si am acceptat, tot timpu imi spune ca ma iubeste si ca ma pupahee hee Dar de ieri seara nu a mai vb cu mine, a intrat azi pe la 15:00 pe mess si am vb unpik cam urat cu el si a iesit, mai tarziu a intrat iarasi si mi-am cerut scuze ca i-am vb urat, si l-am intrebat daca e suparat pe mine si a zis ca nu happy iar dupa nu am mai zis nimic si a zis :,, Numai zici nimic? " si eu i'am zis,, Nu. Ti-am mai zis ca te iubesc mult? :X ", nu mi-a raspuns si a iesit straight face

Ewo ce sa mai inteleg? Un sfat plizz?!

Dau fundita la raspunsul care m-a ajutat cel mai mult kiss

Răspuns Câştigător
| Relax_7124 a răspuns:

Pai eu cred ca nu ai facut bine ca ai vb urat cu el, chit ca zice el ca nu s-a suparat el tot suparat este(nici tie nu tiar conveni daca ar vb el cu tine cum ai vb u cu el), oricum trebuie sa-l faci sa vada cati pare rau pentru ceea ceai zis, eventual cereti scuze de mai multe ori, daca fumeza cumparai u un pachet de tigari, alintal fff mult, acordai mult mai multa atentie si spune-i ca il iubesti mai mult decat orice pe lumea asta

Sper ca te-am ajutat

Fundaaaaa! puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Ady93 a răspuns:

Eu zic ca nu-i nimic in neregula, daca a iesit deodata de pe mess nu-i nimic, ca si eu mai fac asta, nu-ti fa tu griji

| ViViDfan a răspuns:

Cred ca e un pic suparat.ar trebui sa-i spui in continuare ca il iubesti si ma rog sa-l alinti(nu stiu cum va comportati voi)si sa incerci sa nu mai aduci subiectu' in discutie. i-ai spus deja ca iti pare raw.krd ca a inteles. cel mai bine ar fi sa uitati incidentul.

| KitTY_2644 a răspuns:

Hm.nu stiu. poate el e suparat.caci baietZii se supara la orice pas.

| SpEcIaL1 a răspuns:

Intreaba'l daca te mai iubeste dar sa fiti fata in fata. e cel mai bine asa o sa-ti dai seama daca spune adevarul:d
si din cate am citit mi se pare ca e un pic confuz in legatura cu relatie voastra