| SERIALS a întrebat:

Pot aparea probleme in timpul actului sexual daca in timpul erectiei penisul este curbat spre stanga si "priveste" in jos?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mă smechere esti, tu ai penis cu ochi? ce priveste pasarica? îi trage cu ochiul? laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Smecher estilaughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Pot exista/sa apara anumite probleme, insa doar in privinta de a afla/gasi cea/cele mai optime pozitii, prin care penetrarea sa fie profunda si sa se produca/mentina constanta si pe termen cat mai lung. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Puțin probabil. Cel mai bine e să nu fii stresat din cauza asta și o să vezi că totul va merge bine. Vei găsi împreună cu partenera ce poziții să adoptați, dacă apar ceva neplăceri (deși eu nu cred să fie cazul).

| Emilian65 a răspuns:

Nu pot aparea probleme in aceste situatii.

| LoveSleep a răspuns:

Și așa Cristi își șterge alte 2 răspunsuri...

| Icyber a răspuns:

Nu,dar e greu sa găsești o pozitie