| Anonim297 a întrebat:

TPU am penisul curbat spre stanga... ( imi puteti da niste sfaturi? Parintii mei sunt divortati si nu ii pot spune lui mama ca imi e rusine) este grav? Se poate indrepta? Ma va incomoda in timpul actului sexual?

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Curbura de care vorbești nu este ceva grav și poți fi apt pentru desfășurarea actelor sexuale în viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostie, că țineai presiune când te masturbai, nu.
Penisurile au tot felul de forme, sus, jos, stânga și ce mai vrei tu. E perfect normal și nu te va încurca cu nimic.

| Lawrrrr a răspuns:

De ce sa-l indrepti? haha se simte altfel in penis curbat decat unul dreptwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lawrrrr):

Mor, ai experimentat?

| Lawliet14 a răspuns (pentru Lawrrrr):

La tine in fundoi, da, gayule!

| Mihai56t a răspuns:

Nu este grav.
Nu te va incurca in timpul acttului sexual.
Aceasta deformare, a putut aparea din motivul, ca iti tineai penisul pe partea stanga (ex) si el s-a dezvoltat asa, sau in timp ce te masturbai, tineai prea multa presiune pe o anumita parte...

| Anonim297 explică (pentru Mihai56t):

Multumesc ca ai raspuns dar imi poti da un sfat cum sa il indrept? laughing

| Anonim123g16a a răspuns (pentru Anonim297):

Il indrepti cu ciocanul =)

| Mihai56t a răspuns (pentru Anonim297):

Din pacate daca pot spune asa, nu se poate.
Dar nu iti mai bate capul cu asta.
Este un plus in timpul actului sexual, crede-ma.
Daca crezi ca te mai pot ajuta cu un sfat, da mi un msj. Iti explic acolo...