| anonim_4396 a întrebat:

Pot face o persoana sa ma iubeasca, chiar daca nu o interesez?

18 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sa stii ca oamenii se mai schimba, de exemplu fostul prieten al meu nu a fost interesat de mine, eu il placeam foarte mult, iar dupa 2 ani am reusit sa fiu cu el timp de un an, chiar daca nu ii pasa de tine, se poate sa se indragosteasca de tine, dragoste cu forta nu se poate, dar daca incerci, poti reusi, speranta moare ultima.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu prea poti... dragoste cu forta nu se poate.

| liz23 a răspuns:

Daca te cunoaste ca persoana si observi dezinteres total.nu ai ce sa faci, dar daca consideri ca nu te cunoaste nu poti decat sa cauti subiecte comune, sa comunici cu el si sa lasi lucrurile sa decurga de la sine.Fortat nu poti face pe nimeni sa te placa.

| marsy a răspuns:

Intai trezeste-i inteeresul. inainte de asta atentia. apoi pas cu pas. poate reusesti sa te placa. si sa se indragosteaska. nu uita k difera de la persoana la persoana. sau daca aveti macar ceva in comun. daca nu se primeste atunci nu va potriviti. nu aveti nici o shansa. sh las-o baltawinking :*

| cioko19 a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate, asta cred ca cu totii stimwinking

| Victoria a răspuns:

Nu are rost sa incerci asta. Daca nu te place, nu te merita si punct.

| r8driver a răspuns:

Tu vrei dragoste cu japca?

| matchpoint a răspuns:

Sti cum se spune... Dragoste cu forta se numeste viol deci nu stiu ce sa spun. Incearca sa ii trezesti interesul pentru persoana ta dar nici de cum nu o poti face sa te iubeasca asa cu una cu doua. Mai intai fa ca aceea persoana sa isi doresca sa te cunoasca cu adevarat.

| alessyca a răspuns:

Nu cred ca poti.
dragostea cu forta e nasoala, cu ce te incalzeste daca esti cu o persoana chiar daca tu o iubesti la nebunie daca ea nu simte nimic? mai mult rau iti faci

| therock a răspuns:

Intentia ta ar fi doar sa faci sex? pai asta depinde daca pers respectiva are si el, ea o atractie fata de tine, cu forta nu cred ca se poate, dar daca privirile vi se izbesc si aveti senzatia aceea de flacara aprinsa apoi de ce nu, va descarcati reciproc energiile atractiei sexuale, deci in concluzie poti face acest lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu o interesezi nu ai cum... fii natural/a si nu mai incerca sa faci lucruri imposibile in care nici tu nu crezihee hee :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii dai sa bea din potiunea dragostei, gasesti la vrajitoare... sau vorbesti cu Cupidon sa-i traga o sageta-n fundhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa incerci s-o /sa-l legi de pat, poate... vrea, dar sa folosesti si ceva mijloace de convingere... un fierastrau, un aparat de sudura!
Scuza-ma pentru reactia asta, insa si tu, daca ai fi fost in locul meu, la fel ai fi raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca stii sigur ca n-o interesezi, logic e ...ca n-o poti face(deocamdata). Daca nu, ce sa-ti zic? Baga-te in seama! Incearca-ti norocul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca persoanei pe care o iubesti nu iti acorda atentie, nu-ti va acorda niciodata! Mai ales daca te cunoaste si ai incercat sa-l faci sa te iubeasca.Nu vei putea sa-l faci niciodata sa te iubeasca decat daca iti va cere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne...sigur ca o/il poti face sa te iubeasca. trebuie doar sa vb despre subiecte comnune si o sa reusesti. eu am facut f multe persoane sa ma iubeasca si apoi le dateam papucii. sper ca si uh sa reusesti la fel cum am reusit si eu. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu maiubeste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti face o persoana sa te iubeasca cu forta.fi doar tu, nu face specacole in fata eii sa fii smecher asta nu e o idee buna.doar incearca sa te apropii de ia si sa comunici, cauti un subiect de discutat si apoii incerci norocul si sunt sigur ca merge la mine a mers de cateva orii.de ex: am fost la ziua la un baiat si acolo am cunoscut o fata, m-am dus langa ea am intrebat-o cum o cheama de unde e daca are prieten, ea mi-a zis cai sunt simpatic.am zis ca gata nu-mi merge, dar apoi a venit ea langa mine si apoi s-a pus in bratele mele i-am cerut nr de tel id de mes si apoi trebuia sa plec si i-am zis ca plec si m-am dus la ea si am sarutato. deci totul e sa ai tupeu si sa nu-ti fie rusine. iauo usor pas cu pas.va asigur eu ca o sa mearga.vam pupat pa pa