| anonim_4396 a întrebat:

Pot fi insarcinata daca mi-a venit ciclul de 3 ori deja de la ultimul contact sexual? Ciclul a venit la timpul cand trebuia sa vina si a adus cu el și simptomele care apar cu o săptămână inainte, adica dureri de sâni și restul. Ne ținând cont de cantitate și culoare, pot spune doar că ciclul a ținut vreo 3 zile.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca a venit la data la care trebuia sa vina, cu toate simptomele obisnuite, nu esti insarcinata.
De ce nu mergi la medic sau macar sa faci un test de sarcina si te lasi roasa de atata neliniste?
happy

| mona a răspuns:

Nici vorba de asa ceva, nu esti insarcinata

| Alcyon a răspuns:

Nu esti insarcinata.

| lex79 a răspuns:

Nu! asta e paranoia.ai prea mult timp liber.fa ceva cu viata ta.

| mariucaaa28 a răspuns:

Daca a venit deja de 3 ori de atunci, inseamna ca nu esti