| Butterfly0 a întrebat:

Pot ramane gravida dupa sex oral?

15 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Nu

| ascovit a răspuns:

NU

robotel

| toxik a răspuns:

Daa. e grav.straight face il faci in gura, si o sa iese pe nas straight face. doamne, mare e gradina ta.e plina lumea de prosti laughing)

| Sabyynna a răspuns:

Normal! Adica daca ti-0a ejacuat in gura, sperma va ajunge in stomac unde va intalni un ovul.laughing). Tu chiar nu gandesti inainte sa pui o astfel de intrebare? Unde ai vazut tu gura sa aiba legatura cu uterul?
Nici nu va informati si va apucati sa faceti sex. Cine stie cati ani mai ai si tu...

| Doηηa a răspuns:

Normal că nu.

| robby212 a răspuns:

Daca o sugi n-ai cum, num a daca ejaculeza pe vagin...

| RomFumSiVanilie a răspuns:

Nu, stai chill!

| IngerAlb a răspuns:

Nu,frate.Totul se rezuma la stomac.

| cristi_6250 a răspuns:

Nuuuu

| Cristi_1137 a răspuns:

Ai inghitit? laughing A fost bun nu? Vezi ca are calciu, intareste oasele. Succes in continuare...

| Romelya314 a răspuns:

Doar daca inghitilaughing

| xEmiii a răspuns:

Da,si o sa nasti copilu pe gura. rolling on the floor
Dmne ce intrebari tampite aveti in voi laughing

| alexovidiu53 a răspuns:

Asculta la mine istia nu stiu nimic e foarte grav du-te la un medic de copi care se fac prin cale orala si o sati spp el o sa nasti 2 copii nu unul ca e oral

| Rubbiii a răspuns:

Nuu. in niciun caz!winking

| alexsok a răspuns:

Nu normal ca nu