| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o intrebare daca o fata face sex oral la un baiat poate ramane gravida?

26 răspunsuri:
| YoYoLicious a răspuns:

OMG...am intrat sa vad cine a fost atat de idiot sa fie trollat si sunt destui laughing doamneeeeee

| Noone4u a răspuns:

Nu.

| oliviaaa a răspuns:

NU, 100% fii sigura de asta

| sillvana a răspuns:

Da normal si o sa iasa un extraterestuwinkingti-o spun din propia experientarolling on the floordoamneee ce oameni fara viitor

| Elvina a răspuns:

Ce tampenie! Fato poti ramane insarcinata doar prin sex vaginal, acolo ai ovarele. Dumnezeule! Ce treaba are gura cu un copil?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

De la sex oral NU poate rămâne însărcinată!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am uitat eu bine? Ai 22 de ani?!(sau ai mintit la data nasterii?)
Nu ai pic de educatie sexuala, fara suparare.
Nu, evident ca nu se poate. Crezi ca trece prin stomac si ajunge la ovare?!

| Pitzipoanca a răspuns:

Cu siguranta. Si sunt sanse si sa fie fulgerati amandoi cand e furtuna afara.

| Ekcstsy a răspuns:

Da vei ramane insarcinata si il vei caca. Sa te uiti in fiecare zi timp de 9 luni in WC sa vezi daca nu l-ai facut. Tampito!

| myruna2012 a răspuns:

NU AI CUM!

Cum vrei sa vina?

Doar prin sex vaginal neprotejat nu si oral!

Vrei sa il vomiti pe saracu bebelus?

Ai putintel cap!

| YouNoob a răspuns:

O sa-i nasca limba lol

| anonima1995 a răspuns:

Fara suparare, da intrebarea asta face toti banii, e foarte amuzanta.rolling on the floor Logic ca nu are cum sa ramana gravida.

| TheYonutz19 a răspuns:

:-)))))))))))))

| plosnitapufoasa a răspuns:

Clar ca o sa ramai gravida... o sa ti se umfle si limba in acelasi timplaughing

| midu89 a răspuns:

In niciun caz, nici cand faci oral, anal sau te masturbezi!

| sindromforyou a răspuns:

O sa ramai gravida si o sa il vomiti pe gura. doamne, cata prostie...

| StefanXy a răspuns:

Acuma depinde adica daca ii deschizi usile la masina si apoi el baga masina in parcare si aprinde farurile posibil laughing

| SmileLife a răspuns:

Pentru ca fecundarea sa aiba loc, trebuie ca trei factori sa actioneze simultan: spermatozoidul, ovulul si mucusul cervical. Spermatozoizii sunt in cantitate mare; un barbat produce milioane de spermatozoizi zilnic. Un barbat este "proiectat" pentru a fi fertil. Pe de alta parte, o femeie, este fertila numai cateva zile in timpul ciclului menstrual. Deci o femeie are o perioada de fertilitate mai mica. Asadar, sincronizarea intre spermatozoid si ovul este critica.

| SmileLife a răspuns:

Sexul oral este acel tip de sex în care organele sexuale sunt excitate cu gura. Felația este atunci când organul genital bărbătesc (penisul) este introdus în gura partenerului/partenerei. Cunnilingusul (sexul oral aplicat la femeie) are loc atunci când bărbatul/femeia își mișcă limba pe labii, clitoris și în interiorul vaginului partenerei. Mai există și analingus, excitarea partenerului/partenerei prin mișcări lascive ale limbi în jurul anusului.
Mai generalizat, sexul oral este orice interacțiune a cavității bucale a bărbatului sau a femeii cu un organ/obiect erotic (cum ar fi sânii sau jucăria dildo).

| G3orge96 a răspuns:

rolling on the floor doamne am vazut-o si pe asta! laughing

| Light7376 a răspuns:

Haideti ma...nu ma radeti. Fata a pus o intrebare decenta. Daca ea nu stie pe unde trebuie sa intre, asta e alta treaba. Uita-te la filme cu nasteri si vezi pe unde iese copilu. Iar de unde iese copilu, pe acolo trebuie sa ti-l bage ca sa iti iasa si tie un copil...Multumita?laughing

| MadalinGre a răspuns:

Hahahaha hahahaha hah hahahahahahahahaa hahahah ahaha doamneeeeeeeee!

| amy613 a răspuns:

După întrebare pari a fi cu copil, și nu înțeleg de ce ai pune o astfel de întrebare, dacă ești fată. este destul RUȘINOS pentru vârsta ta! Vă stricați și vă prostiți pe zi ce trece. Dar de. ce te mai poate uimii în ziua de azi. Copilașo! Înnainte să practici, interesează-te de așa presupusele riscuri, pentru că postând pe un site, unde vede o comuniune de oameni, nu faci decât să te faci de râs!

| FcDb a răspuns:

laughing laughing laughing esti dusa rau de tot laughing

| CreativeLamb a răspuns:

Da, daca inghite sperma, desigur ca ramane. Bah, ai 22 de ani si vorbesti prostii! Cum sa ramana?

| Raphaelo_Rafy_1995 a răspuns:

Da rolling on the floor daca o baga in gura de jos rolling on the floor))))