| Cap9 a întrebat:

Daca am facut sex prima oara si partenerul nu avea prezervativ si nu a ejaculat in mine, pot ramane insarcinata?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde stii ca nu a ejaculat in tine? Ca nu ai experienta ca sa simti ce face el inauntru.

| Cap9 explică (pentru darrio2007):

Stiu 100% ca nu a ejaculat in mine

| Goete a răspuns (pentru Cap9):

De unde?

| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate, daca au fost mai multe partide sexuale consecutive si daca tu erai in perioada fertila.

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu erai in perioada fertila si cu cateva ore s-a masturbat, nu a urinat pentru a curata canalul penisului de sperma, este posibil sa ramai gravida.

| Goete a răspuns:

Da.
Daca a ejaculat inainte (laba de exemplu, ca sa reziste mai mult - mai fac unii, in loc sa **** de doua ori) si n-a urinat. Atunci a ramas cartus pe teava

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, esti insarcinata, cand ai facut sex si nu ai avut prezervativul sperma din antena barbatului a intrat in **** ta si acum in tine sperma se face incet-incet un copil care iti va mosteni averea si care te va face sa ai zile feicite. Deci, raspunsul printr-un cuvant: esti insarcinata. Sper ca te-am ajutat happy

| TraianVasilievici a răspuns:

Fetito, atata iti zic: gandeste-te la ce nume vei da copilului?
Caci spermei este dat darul miscarii, prin organul lor locomotor (Flagel)

| RusuRoxana379 a răspuns:

Poți!
Există acel lichid seminal de început... și sunt șanse!

| Goete a răspuns (pentru RusuRoxana379):

Nu este "lichid seminal de inceput"
Este lichidul lubrifiant xare il au si fetele.
Poate contine sperma daca a ejaculat inainte si nu a urinat dupa

| AlexSexMaster69 a răspuns:

Normal ca nu, n asculta de prosti și distrează te draguta?

| StroeElenaCristina a răspuns:

Doar daca vrea bunul Dumnezeu!