| Thesuoergirl02 a întrebat:

Pot rămâne insarcinata daca am făcut-o neprotejat și era prima mea data când făceam? Și nu și-a dat drumul in mine

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Faptul ca ai fost virgina in momentul in care ai intretinut actul sexual NU impiedica deloc posibilitatea de a ramane insarcinata.
Fiindca dupa primul sex iubitul tau a ejaculat si pe urma NU a urinat inainte de a intretine urmatorul act sexual, iubitul tau in fapt a EJACULAT CONTINU pe intreaga durata a celui de al 2-lea act sexual, fiindca sperma care a ramas in uretra penisului dupa ejaculare, in timpul celui de al 2-lea sex s-a scurs din penis in vagin absolut sigur putin cate putin la fiecare penetrare.
In concluzie fara sa va dati seama sexul intretinut a 2-a oara a fost de fapt cu ejaculare continua de sperma in vagin. Sper sa ai norocul sa nu fi fost in una din cele 3-4 zile real fertile a ciclului menstrual. Multa sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Sunt șanse minime.

| Sofer a răspuns:

Poți dar nu cred ca ai rămas.

| Goete a răspuns:

Nu, pentru prima data este scutire medicala

| Teo29 a răspuns:

Sanse de sarcina vor exista mereu, daca o faceti neprotejat!

Sfat : Folosiți prezervativul pe viitor, corect, și de fiecare data!