| sayhellotohell a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca prietenul mi-a ejaculat pe sani si s-a scurs putin spre/pe labii? m-am spalat imediat.

6 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Intrebarea este pe bune? Ne testezi inteligenta?
Ce debit a putut sa aiba, ca sa ajunga sperma de pe sani, in partea de jos a corpului tau?
Intai invata cum poti sa te feresti de a ramane insarcinata si apoi fa sex, in cazul in care nu vrei sa faci dragoste!

Răspuns utilizator avertizat
| zahre a răspuns:

Muriti amandoi! Ti-a ejaculat pe sani? Tu o stricata, iar prietenul tau un porc! Nici macar nu esti casatorita, fetito! Sper sa te lase in viitorul apropiat, asa cum ar merita orice femeie care sta cu picioarele in sus! Si nu, nu poti ramane "insarcinata"...

| sayhellotohell explică (pentru zahre):

Am vrut doar sa incercam ceva nou. Esti un nesimtit si sper sa mori.

| Starfiree a răspuns:

Doamne fere...bai frate voi nu ganditi(zahre)ce minte ai ma? asa se vb? a vrut doar sa stie daca e insarcinata nu trebuie sa te comporti asa...nu scumpo nu esti insarcinata stai linistita iar tu zahre esti un nesimtit sau o nesimtita acum depinde ce esti