| anonim_4396 a întrebat:

Am facut dragoste cu iubitul meu acum o saptamana. Eu eram in perioada fertila, iar el a ejaculat in mine. Pot sa raman insarcinata. Astept raspuns urgent.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| angela a răspuns:

Nu este sigur ca vei ramane insarcinata dar fa un test si consulteaza medicul cat mai repede.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, poti. N-o sa stii sigur decat peste aproximativ 3 saptamani de la contactul sexual neprotejat. Pana atunci e mult prea devreme sa ai certitudini pe testele de sarcina sau echograf.

| Dara a răspuns:

Da!

| crisa a răspuns:

ma bucur ca stii toate detaliile!
felicitari, veti avea un bebe! party

| KaTaLyN a răspuns:

In 1 rand. e fff lesinat dk a ejaculat in tine straight face d aici denota cat de varza sunt unii rolling eyes...pana nu faci testul nu e nimic sigur...deokmdata Dumnezeu cu mila :-s... dar ca sa-ti fie invatatura de minte pe future.cand mai ai intentii d`astea ia tu 1 prezervativ la tine dk "iubitul" uita(intentionat sau nu) si dk nu vrea sa-l imbrace si se eskiveaza spune`i k altfel nu are parte de funwinking...pentru k voi fetele aveti de suferit pe calea asta, ori k il pastrezi si nu ti`l doreai acum... ori k alegi sa faci intrerupere de sarcina sad... acum sper sa ai bft si k sperma lui sa fie cel putin la fel de varza k el insusi si sa nu fi ramas pregnant straight face

| tea a răspuns:

Eu spun ca nu strica o examinare a doctorului ginecoloc, si asa scapi de toate indoielile... el poate sa iti spuna 100% daca astepti un bebe sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De "pastila de a doua zi " ai auzit? Postinor. Oricum metoda asta se poate folosi doar in primele 3 zile...acum probabil e prea tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| femeiainrosu39 a răspuns:

DA!