| alexandrurap a întrebat:

Poti duce la orgasm o femeie cu un penis de 13.5 cm? funda!

Răspuns Câştigător
| Comoaracasei a răspuns:

Asculta-ma, ca sunt femeie!
Barbatilor le place sa se invarta in jurul mitului lungimii penisului. Sincer, femeile nu se omoara dupa maimuta barbat cu penisul imens. Mai sunt exceptii, dar in general noua nu ne place sa ne doara. Te rog sa nu-ti faci probleme, poti sa duci la orgasm o femeie si cu 13. 5 cm. Oricum sa duci pe culmi o femeie nu depunde de dimensiunea penisului asa de mult precum depinde de ce faci cu ea ianite. O femeie trebuieincalzita si aici ma gandesc al preludiu. Apropos, preludiul poti sa il incepi deja cu ceva ore inainte cu mici mangaieri, vorbe dulci - soptite si fii sigur ca nu vei da gres.
Femeile gandesc sentimental si le cuceresti cu tandrete si o vei duce pe culmi.

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca si stii sa-l folosesti sigur ca da! Dar nu neglija igiena, protectia - ca sa fie linistita si relaxata! - preludiul si tandretea la maxim!

| haiZI a răspuns:

Depinde cat de matura e femeia de care vorbesti si de numarul de experiente sexuale pe care l-a avut.Acum vaginul se muleaza dupa marimea penisului(ma refer la grosime), deci daca femeia respectiva a avut ca parteneri de sex barbati dotati, sau foarte dotati iti dai seama ca si vaginul ei numai mic nu e.
Acum unii zic ca marimea nu conteaza dar aceasta conteza daca femeia are vaginul cat casa, ca degeaba dai tu sa faci ca dai in gol.
O femeie cu un vagin mic sau normal ar trebui sa fie stimulata suficient de aceasta marime pentru a ajunge la orgasm clitoridian, dar acum depinde de tine.

| claus a răspuns:

Ma alexandru. nu penisu o aduce la orgasm pe femeie. miscarea, tehnica, sa stii ce ii place, saruturile pasionale, vorbele cu inteles, muscaturi usoare, punctele erogene, stimularea, excitarea si toate cele.

| Douapunccteunics a răspuns:

Da voi va masurati „treaba" cu liniaru?

| curiozitatea a răspuns:

Daa
nu iti fa griji:*
funda?

| UnuAltu a răspuns:

Nu cred, doar daca ii blonda si are punctul G dupa ceafahee heesai dai una tare si vezi ce senzatie are sau o sa faca, daca iti da inapoi inseamna ca i-a placut.

| Agradável a răspuns:

Daca o ai jucausa poti happy

cat de mica ar fi, jucausa sa fie laughing)

| cccristi a răspuns:

Dap, dar trebuie sa depui mai mult efort, incearca sa ii faci si "ceva " cu limba, ar trebui sa mearga, ai grija la preldiu, sa fie cat mai excitant

| george312 a răspuns:

Nu prea...incearca cu limba+degetele

| taliban a răspuns:

Nu cred ca poti, doar de la 13, 6 in sus!

| CIA a răspuns:

Da, mai ales daca ai si tehnica!

| zoryanna a răspuns:

Depinde cum te misti. nu marimea conteaza

| obsercvayr a răspuns:

Wtf frate cati ani ai 8 ani? sau esti chinez, am 15 ani si am penisu de 18 cm. lol si da poti duce femeia pe culmi si cu penisu tau.