| alexandrurap a întrebat:

Poti duce la orgasm o femeie cu un penis de 13.5 cm?

Răspuns Câştigător
| IloveCretakerIsDeadTemporarily a răspuns:

Cam naspa cu femeia cu penis.

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Uau moama, o sa o duca in al-9lea cer love struck

| glamour a răspuns:

E orgasm nu argasm si da poti. Mai baieti, nu mai fiti obsedati de marime ca nu conteaza. Stiu ca nu e valabil pentru toti dar vad ca tot mai multi va faceti probleme din cauza marimii

| Sperman a răspuns:

Binentales ca poti, nu prea conteaza marimea asa mult. Nu toate femeile vor sa simtaintre picioare un anaconda. laughing
Daca tipa te vrea si e excitata la maxim ai toata sansele s-o duci la orgasm. happy

Bafta!

| cossmy a răspuns:

La "argasm" nu stiu. La orgasm sigur poti. Mai lucrezi si la restul corpului, cu mana, limba, buze etc si il lasi pe "gigi penis" sa faca p urma treaba pana la sfarsit. Orice peste 9 cm poate satisface ok o femeiewinking

| User a răspuns:

Take a car. Argasm is far, far away.

| andrey910 a răspuns:

Doamne ce intrebarilaughing... da o sa o duci la "argasm" laughing

| miky_4769 a răspuns:

Nu am dus pe nimeni pe acolo niciodata. Au cazare scumpa? Cred ca "Argasm" e pe undeva prin Turciathinking Dar cu penisul ala cum o duci? O urci ca pe cadru de la bicicleta?thinking

| Liviuuuuu a răspuns:

Da, clar ca potilaughing

| pedROfilul a răspuns:

Da, dar preferabil e sa duci una fara penis, eventual cu pi7da