| Maria_7245 a întrebat:

Poti fi insarcinata daca ti-a venit menstruatia(dar diferita fata de alte luni, adica nu curgea la fel de tare incat sa ma patez, cand faceam treaba mica ma ustura si curgea sange)si nu am nici un simptom...doar ca imi simt ciudat burta mi pic unflata(din cauza cum am avut interventie cirurgicala cu ani in urma, si mi se umfla de fiecare data cand se schimba vremea)si prietenul meu nu a lasat in mine straight face

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai racit la ovare si rinichi.Cred.Medicul e singurul in masura sa-ti rezolve problema.Ia un test de sarcina si fa-l(nu cred ca esti insarcinata),dar mergi de urgenta la medic, nu te lasa asa ca nu-i gluma, te joci cu organismul tau.Simptomele se vor inrautati!

| Allexis a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata, in schimb cred ca te-ai ales cu o rana pe col sau cu o boala cu transmitere sexuala. Doar asa imi pot explica motivul pentru care te ustura si curge sange cand urinezi. Sau poate ai ceva la rinichi. Du-te la un medic, oricare varianta din astea e grava.