| anonim_4396 a întrebat:

Poti fi violata in somn si tu sa nu stii? Precizez ca pun aceasta intrebare deoarece am dormit zilele trecute cu o cunostinta in aceiasi camera.
Dau funda...

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar trebui sa fii cam nesimtita sa nu simti asa ceva... sau poate drogata

oricum suspecte cunostinte ai

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Nu am fost nici beata, nici drogata
Eu sunt mai paranoica de felul meu, de aia ma intreb.

| MCRgurl a răspuns:

E imposibil sa nu te fi trezit, doar daca erai, cum s-a spus si mai jos, drogata.E posibil sa te fi trezit dar sa reprimi amintirea.Adica sa alegi sa nu iti amintesti evenimentul traumatic.Dar sincer, daca doar ai dormit in aceeasi camera cu o cunostinta, ti se pare indeajuns sa banuiesti astfel de lucruri?

| corbulalbrosu a răspuns:

Este imposibil sa fii penetrata in timpul unui somn oricat ar fi acesta de profund, fara sa simti sau sa te trezesti. Chiar si in cazul in care esti obisnuita sa intretii contacte sexuale si ca urmare vaginul este suficient de mult largit si in acel caz penetrarea nu poate sa treaca neovservata. Iar in cazul in care esti virgina, nici nu sepoate imagina asa cevaD

| SG1995 a răspuns:

Depinde, daca somnul e adanc da, totusi, cand te-ai trezit ai vazut ceva semne a unui contact sexual, gen sperma, sau ai simtit senzati disconfort in zona intima, sau semne fizice pe corp?

| Nemessys a răspuns:

Ar fi prea imposibil. laughing)

| NadarraXD a răspuns:

Dc sa o violezi pe una adormita? Fara tipete, gemete, semn, nimic. ca un necrofil, asa. ca un salbatic rolling on the floor) uraaat. frate. Uratt de tot. Nu a incercat, stai calma. laughing

| Daria0123456789 a răspuns:

Esti genul care doarme bustean?