| DreamGirl1234567 a întrebat:

Am o intrebare dar va rog sa o luati cat se poate de serios. Sunt virgina si sunt mai paranoica din fire deoarece cand eram mica absolut toti baietii pe care ii intalneam imi vorbeau urat si ma agresau fizic, asa ca am ramas cu cateva traume psihice din trecut cu privire la baieti.
Daca de exemplu cineva vrea sa te abuzeze sexual in somn, simti si te trezesti nu?
Pun intrebarea asta deoarece o ruda( barbat) a dormit recent la mine dar nu in aceiasi camera. Si atunci a dormit cu mine mama dar cum sunt paranoica ma sperie ideea ca ar fi putut sa intre in camera mea noaptea si sa faca cine stie ce.
Va rog seriozitate, Dau funda

Răspuns Câştigător
| MelissaAdela a răspuns:

Of.Imi para rau pentru ce ai patit in trecut. Nici macar o fata nu merita tratata asa.Prima etapa ar fi sa gandesteti pozitiv, sa lasi trecutul acolo unde ii este locul.Nu toti baietii sunt la fel.Si referitor la intrebarea ta:da, in momentul in care te agreseaza cineva in somn(doamne fereste) simti.Totul tine de tine aici :*

| DreamGirl1234567 explică (pentru MelissaAdela):

Multumesc mult! Referitor la partea din trecut am consultat un psiholog mai demult si am rezolvat o parte din traume, dar nu toate. Multumesc mult de raspuns. Ma gandesc ca oricum simteam mai ales ca a dormit si mama cu mine in seara aceea. Multumesc inca odata si Paste Fericit!

| MelissaAdela a răspuns (pentru DreamGirl1234567):

Paste fericit si tie :* Numai bine iti doresc happy

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Durerea resimtita de o fata/femeie virgina in momentul in care vaginul ii este penetrat in mod fortat de catre un penis in timpul sexului, este in mod sigur intotdeauna insuportabila, infiorator de dureroasa deci imposibil sa se poata produce fara a simti chiar si in cazul celui mai profund somn. Incearca sa uiti cele intamplate in trecut si sa gandesti cat se poate de rational. Multa sanatate!

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Nu ai cum să nu simți decât dacă eşti inconştientă, drogată, sedată deci lasă paranoia şi filmele porno cu vrăjeli ruseşti în care fata doarme ca vaca pe coadă şi el vine şi i-o trage de îi zboară flocii ca paiele la combină

| Robert_Roby_2003 a răspuns:

Buna, vreau sa iti spun daca acel barbat te-ar fi agresat ai simti 100% sexul/violul nu este asa usor de facut si te-ai fii trezit repede, deci nu are cum sa te fii violat,

| DreamGirl1234567 explică (pentru Robert_Roby_2003):

Multumesc mult. Paste fericit!