| lolita24 a întrebat:

Am o intrebare : toate numerele americane incep cu 00 nu? Mi-a dat zilele trecute o cunostinta numarul ei. Dar mi-a dat doar 10 numere cu linie intre ele. Numarul il trec cu 00 la inceput nu?

2 răspunsuri:
| DianaIstratii a răspuns:

Buna! Toate numerele americane incep cu 00, Da, numarul trebuie sa-l treci cu 00 la inceput.

| coropisnita80 a răspuns:

Nu este adevarat, nu doar numerele americane incep cu 00, toate numerele internationale incep cu 00, chaear si numarul tau de mobil incepe cu 00winking